Grupa Alupol Packaging, po raz drugi z rzędu, najlepszym dostawcą opakowań giętkich do europejskich zakładów Nestle!

2012-07-19

Alupol Packaging – po przeprowadzeniu przez koncern Nestle corocznej oceny dostawców - został wybrany po raz drugi z rzędu najlepszym dostawcą opakowań giętkich do europejskich zakładów Nestle w 2011 roku. Jest to potwierdzenie, że Grupa Alupol Packaging należy do najlepszych europejskich producentów opakowań. Sukces osiągnięty w 2010 roku nie był więc jednorazowym. Ponadto w tegorocznym rankingu otrzymaliśmy 4,7 pkt. na 5 możliwych, czyli o 0,2 więcej niż w ubiegłym roku, co świadczy o ciągłym podnoszeniu poziomu obsługi tego Klienta.

 

   

 

Współpraca Alupol Packaging z koncernem Nestle sięga 1995 roku. Od 2010 roku  Alupol Packaging jest zaakceptowanym dostawcą do całej Grupy Nestle, co oznacza, że laminaty dostarczane są do wielu europejskich zakładów. Dużym osiągnięciem w 2011 roku było spełnienie wszystkich warunków kwalifikacji i rozpoczęcie produkcji opakowań dedykowanych na rynek niemiecki. Dynamicznie rozwijająca się współpraca pomiędzy naszymi firmami zaowocowała uruchomieniem dostaw owijek na lody rożki oraz opakowań do pakowania kawy Nespresso dla zakładów w Szwajcarii. Jesteśmy również głównym dostawcą opakowań typu stick „Nescafe” dla zakładów Nestle Ukraina oraz opakowań dla Nestle Słowacja. Niezmiennie od lat Alupol Packaging pozostaje również największym dostawcą laminatów do zakładu Nestle w Kaliszu.

 

 

Grupa Alupol Packaging posiadająca zakłady w Tychach i Kętach, produkuje i sprzedaje rocznie ponad 20 tysięcy ton opakowań dedykowanych na rynki całej Europy. Obecnie oprócz wielkich koncernów – Nestle, Kraft Foods, Unilever – kluczowymi klientami są producenci marek własnych dla sieci handlowych oraz inni globalni gracze branży spożywczej, tacy jak: Sara Lee, Dr.Oetker, Perfetti van Melle, Rieber & Son, Van Sillevoldt Rijst i wielu innych.

 Alupol Packaging Spółka Akcyjna
Centrala

ul. Strefowa 4, 43-109 Tychy

tel.: +48 32 324 57 00

alupol@grupakety.com

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.
(Zakład produkcyjny)

ul. Kościuszki 111, 32-650 Kęty

tel.: +48 33 844 64 33

Alupol Films Sp. z o.o.
Wyszukaj w serwise

Platforma zakupowa