Opakowania dla branży koncentratów spożywczych

Do koncentratów spożywczych zaliczamy produkty w proszku typu przyprawy do potraw, zupy, sosy, galaretki, budynie, kisiele, bita śmietana, żelatyna, cukier wanilinowy, proszek do pieczenia, ciasta w proszku, kaszki i kleiki dla dzieci, herbaty, kawy, cappuccino, napoje w proszku, kakao i czekolada, herbata w saszetkach, produkty typu makaron, ryż, bakalie, kostki bulionowe, a także produkty płynne typu: ketchup, musztarda, majonez i sosy do potraw.

 

Istotne znaczenie przy pakowaniu tego typu produktów ma: barierowość laminatu, wytrzymałość zgrzewu i estetyka. Stąd bardzo precyzyjnie dobieramy materiały odpowiadające za wszystkie te funkcje. Fachowo wykonane opakowanie zostanie mocno zamknięte nawet w przypadku pojawienia się drobin produktu w miejscu zgrzewanym.

 

Do pakowania koncentratów spożywczych oferujemy:

    ● laminat Triplex™ - PET/Al/PE
    ● laminat Quatrex™ - Papier/PE/Al/PE lub Al/PE/Papier/PE
    ● laminaty na bazie folii Al, papieru, polietylenu i mikrowosku,
    ● laminaty na bazie metalizowanych tworzyw sztucznych i polietylenu,
    ● laminaty dwuwarstwowe na bazie papieru i polietylenu

Do pakowania produktów typu ketchup, majonez, musztarda, sos sałatkowy (produkty tłuste o niskim pH), które są szczególnie wymagające oferujemy bardziej wyrafinowane laminaty na bazie produkowanych przez nas specjalistycznych folii polietylenowych. W zależności od składu pakowanego produktu mogą to być laminaty cztero-, trzy- i dwuwarstwowe.

Do pakowania kawy, cappuccino, kakao i czekolady w proszku proponujemy laminaty na bazie produkowanej przez nas folii polietylenowej typu "peel" posiadającej właściwości łatwego otwierania.

Wszystkie oferowane przez nas materiały opakowaniowe są dobierane w zależności od potrzeb i wymagań naszych klientów.
 

 Alupol Packaging Spółka Akcyjna
Centrala

ul. Strefowa 4, 43-109 Tychy

tel.: +48 32 324 57 00

alupol@grupakety.com

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.
(Zakład produkcyjny)

ul. Kościuszki 111, 32-650 Kęty

tel.: +48 33 844 64 33

Alupol Films Sp. z o.o.
Wyszukaj w serwise

Platforma zakupowa