Opakowania dla branży mleczarskiej i tłuszczowej

Produkty branży tłuszczowej i mleczarskiej wymagają szczególnego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi. Opakowania wielowarstwowe na bazie folii aluminiowej, papieru, polietylenu i mikrowosku są najlepszym materiałem zabezpieczającym produkt przed przenikaniem promieniowania słonecznego, wody i substancji lotnych oraz przeciwdziałają wydostawaniu się tłuszczu na zewnątrz. Dzięki naszym opakowaniom produkt przez dłuższy czas zachowuje świeżość i aromat.

 

W naszej ofercie znajdują się również "folie nakrywkowe" wykonywane w postaci laminatów na bazie folii Al, papieru, folii tworzywowej metalizowanej i lakieru termozgrzewalnego. Laminaty te są powszechnie stosowane na wieczka do jogurtów, kefirów, śmietan itp. Na butelki z jogurtami oferujemy zadrukowaną folię termokurczliwą w postaci rękawa.

 

 

 

 

Nowością jest laminat „wieczkowy” o strukturze lakier/folia aluminiowa/warstwa tworzywowa, który dzięki swoim właściwościom jest alternatywą dla laminatów z lakierem termozgrzewalnym.Alupol Packaging Spółka Akcyjna
Centrala

ul. Strefowa 4, 43-109 Tychy

tel.: +48 32 324 57 00

alupol@grupakety.com

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.
(Zakład produkcyjny)

ul. Kościuszki 111, 32-650 Kęty

tel.: +48 33 844 64 33

Alupol Films Sp. z o.o.
Wyszukaj w serwise

Platforma zakupowa